mitsubishi 3000gt

Netrvalo dlho a máme tu ďalšiu úpravu zo série beastie virtual tuning. Dôvodom bolo spustenie letnej súťaže na našom portáli. Aby sa užívatelia nesťažovali na tuniteľnosť predlohy, pripravil som pre nich predvádzačku.

Mitsubishi 3000GT je jedno z nadčasových áut 90-tých rokov. Najsilnejšie verzie poháňala 325 koňová V6-ka s nálepkou TWIN TURBO a pohonom všetkých kolies. Trojgeneračnú výrobu nám teraz predstaví práve najstarší model.

mitsubishi 3000gt

Nízko sediace auto sa neoplatí znižovať, radšej som sa pustil do hľadania vhodných diskov. Po ich osadení prišli na rad obľúbené odstraňovačky. plastové ozdoby z kapoty, znaky spolu s čiernou lištou a smerovkami, krídlo. Následne sa predlžil predný nárazník o medzikus. To isté postihlo aj prahy na boku, ale stále niečo chýbalo. Rozšírenie zadnej nápravy o pár centimetrov tomu veľmi pomohlo. Zadné blatníky sa zväčšili ako aj otvor na chladenie. Úprave sa nevyhla ani kľučka, kde zmizol zámok kvôli rozšíreniu plochy úchytu. Aby auto pôsobilo čo najoblejšie, musel som zahladiť všetky odstávajúce časti, hlavne široký odskok, ktorý nám ho pretína na dve časti. Pomaly končíme, už len dotvoriť predný nárazník o veľký otvor s chladičom a nezabudnúť pri tom na brzdy. Zachovanie celistvosti umocnilo zapustené rebrovanie. Lakovanie. Klasika BT – strecha, kapota, speťáky čiernou, kompletka venovaná Lolovi, takže haluzne-modrá. Použitých je asi päť rôznych odtieňov na vytvorenie meniaceho sa efektu (nešlo o vytvorenie chameleona!). Na záver tmavé fólie a šup s tým na net.

mitsubishi 3000gt

Related Posts