suzuki kizashi

Môj prvotný plán vytvoriť viac áut v kratšom časovom horizonte nejako nevyšiel. Pracovné príležitosti mi pohltili väčšinu osobného voľna, až na pár hodín, ktoré sa využili na úpravu predlohy do jarnej súťaže vtuning.sk. Týmto som chcel ukázať, že predlohy nielen vyberám, ale občas ich aj upravím, teda, aspoň sa snažím.

K veci. Jedna z noviniek na celosvetovom trhu Suzuki Kizashi. V podstate „malé“ nenápadné auto, ktoré mi vzhľadovo pripomína zaoblenú Daciu Logan. Na prvý pohľad by ste v ňom dravca asi nenašli, ale ak by ste sa zapozerali.

suzuki kizashi

Čo sa udialo? Odstránil som všetko nepotrebné: bočné blinkre, typové označenia, zadné kľučky. Po odstránení prišlo na rad zníženie o pár centimetrov. Kvôli lepšiemu „posedu“ sa museli rozšíriť kolesá, čo následne podmienilo úpravu blatníkov s odstránením lemov. Oplastovanie vzniklo len predĺžením pôvodných dielov. Predný nárazník dostal väčší otvor pre chladič. Zrušil som jeho priedel v strede, ktorý vytváral macíkovský pohľad. Taktiež maska prešla plastickými úpravami a to konkrétne zmenšením otvoru. Výplň prázdnych otvorov dotvára tmavý tahokov, ktorý spĺňa z časti aj ochrannú funkciu. Bočné prahy, ako tu bolo spomenté, sú taktiež vytvorené a dotvorené len z medzikusu. Ani zadný nárazník neostal bez povšimnutia. Okrem jeho predĺženia bol obdarovaný difúzorom a poriadným výfukom. Celok uzatvára trojfarebné lakovanie, ktoré by malo dodať autu iný charakter.

suzuki kizashi

Related Posts